Narozeninový dárek nové služby..čeká vás

8.3.2016 se nezadržitelně blíží a jelikož v tomto dni slavím své narozeniny, rozhodl jsem se, že odměním Vás, moje klienty. Již zítra představím zcela novou a jedinečnou službu, kterou využijí výhradně klienti, kteří chtějí stavět, nebo rekonstruovat. Bude se jednat o speciální službu, kterou nabídnu pouze já…… Na přípravách jsme pracovali velmi dlouho a vy

Více...

Stavební spoření, tentokrát v Blesku

Tentokrát přinášíme další článek, ve kterém Ondřej Hatlapatka odpovídal na dotazy redakce Blesku na téma stavební spoření a toho, proč klesá zájem klientů o tento produkt…. Jak ale spořit? Kam odkládat prostředky pro děti? Dočtete se v článku ZDE Předesíláme, že širší rozbor toho, jak spořit dětem uvidíte v březnu v televizi, v rámci živého

Více...

Rozhovor pro denik.cz

Aktuálně přinášíme čerstvý rozhovor s Ondřejem Hatlapatkou pro webový portál denik.cz. Vše důležité o práci Ondry, jeho kariéře a toho, proč si vybral právě finanční poradenství se dočtete v článku níže……A možná zjistíte, že si finanční poradenství vybralo jeho .) Celý článek si můžete přečíst ZDE

Více...

Dobré ráno s Českou televizí 10.2.2016

  10.2.2016 jste mohli sledovat raní vysílání v České televizi, do kterého byl pozvaný Ondřej Hatlapatka. Tématem této živé relace byly daně a úlevy. Jak ušetřit na daních? Dozvíte se ve videu, které je standartně přiloženo. Stačí kliknout ZDE a budete přesměrováni přímo na reportáž na stránkách České televize. Chcete mít skutečně přehled o svých

Více...

Snídaně s Novou 1.12.2015

1.12.2015 proběhlo vysílání na TV Nova, ve kterém Ondřej Hatlapatka varoval diváky před spotřebitelskými úvěry. Zmíněny byly i drahé nabídky nebankovních institucí. I vy můžete být klientem a být pod ochranými křídly kanceláře Ondřeje Hatlapatky… Nebojte se napsat, nebo zavolat. Jsme tu proto, abychom vás chránili a pomáhali měnit život k lepšímu….    

Více...

Černé Ovce – výpovědi stavebního spoření (9.11.2015)

Záznam vysílání pořadu Černé Ovce a řešení kauzy „výpovědi smluv klientům stavebního spoření“.   PS: pro shlédnutí videa stačí kliknout na nadpis a budete přesměrováni na web České televize.

Více...

Živé vysílání ve Studiu 24 – (8.11.2015)

Záznam živého rozhovoru ve Studiu 24 na téma “ Výpovědi stavebního spoření“. Relace začíná v čase 95:25. Pozn.: Kliknutím na název článku přejdete na server ČT24 s přímým spuštěním videa.

Více...

Hypotéka a rozvod?

Další z mých článků se týká problematiky párů, které společně dluží, ale již spolu dále nemůžou žít. Rozvod není vždy jenom pár papírů a sbohem, někdy se může jednat i o dosti nákladnou záležitost….. Více v mém článku, který zobrazíte kliknutím na nadpis.

Více...

Představení jedinečnosti titulu €FA

Toto video zde sdílím proto, abych zvednul povědomí o zkouškách EFPA ČR mezi lidmi v naší zemi. Rozhodně stojí za to se na video podívat a pochopit rozdíl mezi poradcem a „poradcem“.

Více...

Kupujete nemovitost? Přečtěte si pár rad…

Plánujete pořídit nemovitost? Se svými kolegy jsme dali dohromady pár rad, které stojí za to si přečíst, než nějakou nemovitost koupíte.

Více...