Narozeninový dárek nové služby..čeká vás

8.3.2016 se nezadržitelně blíží a jelikož v tomto dni slavím své narozeniny, rozhodl jsem se, že odměním Vás, moje klienty. Již zítra představím zcela novou a jedinečnou službu, kterou využijí výhradně klienti, kteří chtějí stavět, nebo rekonstruovat. Bude se jednat o speciální službu, kterou nabídnu pouze já…… Na přípravách jsme pracovali velmi dlouho a vy

Více...

Stavební spoření, tentokrát v Blesku

Tentokrát přinášíme další článek, ve kterém Ondřej Hatlapatka odpovídal na dotazy redakce Blesku na téma stavební spoření a toho, proč klesá zájem klientů o tento produkt…. Jak ale spořit? Kam odkládat prostředky pro děti? Dočtete se v článku ZDE Předesíláme, že širší rozbor toho, jak spořit dětem uvidíte v březnu v televizi, v rámci živého

Více...

Rozhovor pro denik.cz

Aktuálně přinášíme čerstvý rozhovor s Ondřejem Hatlapatkou pro webový portál denik.cz. Vše důležité o práci Ondry, jeho kariéře a toho, proč si vybral právě finanční poradenství se dočtete v článku níže……A možná zjistíte, že si finanční poradenství vybralo jeho .) Celý článek si můžete přečíst ZDE

Více...

Dobré ráno s Českou televizí 10.2.2016

  10.2.2016 jste mohli sledovat raní vysílání v České televizi, do kterého byl pozvaný Ondřej Hatlapatka. Tématem této živé relace byly daně a úlevy. Jak ušetřit na daních? Dozvíte se ve videu, které je standartně přiloženo. Stačí kliknout ZDE a budete přesměrováni přímo na reportáž na stránkách České televize. Chcete mít skutečně přehled o svých

Více...

Snídaně s Novou 1.12.2015

1.12.2015 proběhlo vysílání na TV Nova, ve kterém Ondřej Hatlapatka varoval diváky před spotřebitelskými úvěry. Zmíněny byly i drahé nabídky nebankovních institucí. I vy můžete být klientem a být pod ochranými křídly kanceláře Ondřeje Hatlapatky… Nebojte se napsat, nebo zavolat. Jsme tu proto, abychom vás chránili a pomáhali měnit život k lepšímu….    

Více...

Černé Ovce – výpovědi stavebního spoření (9.11.2015)

Záznam vysílání pořadu Černé Ovce a řešení kauzy „výpovědi smluv klientům stavebního spoření“.   PS: pro shlédnutí videa stačí kliknout na nadpis a budete přesměrováni na web České televize.

Více...

Živé vysílání ve Studiu 24 – (8.11.2015)

Záznam živého rozhovoru ve Studiu 24 na téma “ Výpovědi stavebního spoření“. Relace začíná v čase 95:25. Pozn.: Kliknutím na název článku přejdete na server ČT24 s přímým spuštěním videa.

Více...

Hypotéka a rozvod?

Další z mých článků se týká problematiky párů, které společně dluží, ale již spolu dále nemůžou žít. Rozvod není vždy jenom pár papírů a sbohem, někdy se může jednat i o dosti nákladnou záležitost….. Více v mém článku, který zobrazíte kliknutím na nadpis.

Více...

Představení jedinečnosti titulu €FA

Toto video zde sdílím proto, abych zvednul povědomí o zkouškách EFPA ČR mezi lidmi v naší zemi. Rozhodně stojí za to se na video podívat a pochopit rozdíl mezi poradcem a „poradcem“.

Více...

Kupujete nemovitost? Přečtěte si pár rad…

Plánujete pořídit nemovitost? Se svými kolegy jsme dali dohromady pár rad, které stojí za to si přečíst, než nějakou nemovitost koupíte.

Více...
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat