O mně

Něco málo z mého života

Studium

Vystudoval jsem Gymnázium Petra Bezruče ve Frýdku-Místku. Jednalo se o šestileté gymnázium s všeobecným zaměřením a vždy jsem prohlašoval, že se budu živit pusou a matematiku nebudu nikdy potřebovat. ("Kdyby to moje matematikářka četla, pousmála by se"). Maturoval jsem z Historie, AJ a Základů společenských věd. Tehdy jsem se ještě viděl, jako úžasný právník, který hájí zájmy klientů a bojuje proti bezpráví....

No, a tak jsem se ocitnul na Vysoké škole.......Obchodně podnikatelské fakultě v Karviné. Obor Evropská Integrace. Moje vize o budoucím životě byla stále jasnější....budu poradce v Evropském parlamentu a budu ovlivňovat směrnice a nařízení EU na ČR. Moje vysoká škola byla takový druhý gympl. Mnoho předmětů a většina z naprosto jiných oblastí, než jsem měl studovat. Tak jsem se dostal k marketingu a financím.

V průběhu studia jsem měl různé brigády (noční v nákupních centrech, atd) a hrál jsem hry na počítači. Nehrál jsem ale jenom tak pro nic. Vždy jsem vedl tým lidí, kteří jezdili po turnajích profesionálních hráčů. Zde jsem se seznámil s jiným manažerem týmu, který mi dal nabídku jít pracovat do financí.

Leč je to zvláštní, celý život jsem proplul neposkvrněn jakoukoli hrozivou zkušeností s pojišťováky a jiným zlem trhu. Proto jsem na nabídku zareagoval pozitivně a nechal si 2 týdny na rozmyšlenou. Během těchto dvou týdnů jsem volal na různé vysoké školy a do bank a ptal jsem, jestli je to dobrá práce a dobrá společnost. Bylo mi odpovězeno, že práce dobrá, ale za poctivých podmínek.....a pokud chci tuto práci dělat pořádně a neskončit s vypáleným barákem, tak ať do jiných společností nechodím a jdu do Partners....

Popravdě, vůbec jsem nevěděl, kdo , nebo co Partners je....a tak jsem si našel nejbližší pobočku a zaklepal na dveře.

Dovednosti a Schopnosti

Profesionalita - 100%
100%
Přistup ke klientům - 100%
100%
Empatie pro potřeby klienta - 100%
100%
Schopnost najít řešení - 100%
100%

Partners

9/2010 - osudové datum mého nástupu do firmy. Začal jsem podnikat ve financích a podnikání jsem chápal tak, že musím makat. Proto jsem po 1,5 roce tvrdé práce povýšil na manažerskou pozici. Celou dobu mě to ale táhlo jiným směrem. Staral jsem se tedy o svou klientelu, která se stále rozšiřovala. Stával jsem se stále větším odborníkem a zjistil jsem, že tohle je to, co mě baví a přináší mi pocit, že moje práce má smysl.

2/2015 - datum, kdy jsem se stal členem VIP HYPOCLUBU. Zařadil jsem se tímto mezi 40 TOP hypotečních poradců na základě svých objemů hypoték a spokojenosti klientů. Díky tomuto clubu mám dnes naprosto jiné možnosti pro své klienty. Lepší podmínky hypoték, zasahování do schvalovacích procesů bank a možnost jednat o metodických změnách bank v ČR. Je to čest a mám z toho velkou radost.

2/2015 - datum, kdy jsem začal aktivně publikovat do časopisů a na webu. Odborné dotazy na téma bydlení se staly součástí mé práce.

5/2015 - jsem složil zkoušky a povýšil jsem do statut VIP Consulting office, což ve finančním světě znamená něco, jako advokátní kancelář. Ještě více dbám na svou profesionalitu a mám více prostoru a možností při jednání s klienty.

Děkuji za práci, která má smysl!!!

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat