KDO JSME

Jsme profesionální finančně poradenská kancelář Ondřeje Hatlapatky. Působíme v rámci celého území České republiky a svými znalostmi se všichni snažíme ukázat, jak může vypadat profesionální péče o klienta v oblasti financí.

PORADENSKÁ KANCELÁŘ

Dlouhou dobu jsem na trhu působil, jako sám voják v poli. Péče o klienty ale hlavně znamená velkou zodpovědnost a proto jsem se rozhodl vybudovat kancelář se zázemím a koncipienty, kteří mi pomáhají efektivněji zpracovávat každého klienta a tvoří tak silné základy a oporu pro všechny, kteří na nás spoléhají. Profesionál je silnější v týmu. Jen tak dokáže dostát svým závazkům.

ONDŘEJ HATLAPATKA

ŘEDITEL KANCELÁŘE

Náš tým

POZNEJTE NAŠE KOLEGY

Za svou praxi má obrovské zkušenosti s pojištěním téměř všeho. Koně, FVE panely, kamionová doprava, luxusní elektronika, ale i zaměstnanecké pojištění. Kromě těchto specialit zvládá samozřejmě i klasické potřeby klientů, jako jsou POV, HAV, nemovitosti, domácnosti a odpovědnosti. Aktuálně se řadí mezi nejlepší neživotní specialisty.

Alexandra Friedová

Hlavní asistentka kanceláře
a specialistka neživotního pojištění
Po dlouhé době na pozici VIP hypoteční specialistky banky se rozhodla spojit své zkušenosti s rozsahem a filozofií naší kanceláře. Zapeklitosti, metodické výjimky, ale i běžná agenda úvěrů od kalkulace až po vyčerpání. To vše zabezpečí s nejvyšším standardem služby. Každý klient si díky ní může skutečně užívat pořízení svého vysněného bydlení, protože o vše se Jitka postará.

Jitka Jeřábková

Úvěrová specialistka kanceláře

Jednorázových obchodů provádí každý z nás za život mnoho. U nás jsou ale klienti hýčkáni a aby se tak skutečně mohli cítit, je jim k dispozici Ivana. Hlavní myšlenkou kanceláře je totiž dlouhodobá a kvalitní péče o klienta. V tom spočívá poradenství. Reagovat na životní změny

Ivana Zůlová

Servisní specialistka